Kalite Prosedürü

Ekopet Enerji A.Ş. olarak; odak noktamız, tüm hizmet ve ürünlerimizde, kalitemizi sürekli iyileştirmek ve müşteri taleplerinin en üst düzeyde karşılamaktır. Müşterilerimizden gelen tüm geri bildirimleri kalitemizi değerlendirmek ve iyileştirmek için değerli birer araç olarak görüyor ve değerlendiriyoruz.

Hedefe ulaşmak için çizdiğimiz rotada;

1.               Müşteri beklentilerini karşılamaya,

2.               Ulusal ve uluslararası standartların gerekliliklerini sağlamaya,

3.               Yasal mevzuat şartlarını karşılamaya,

4.               Geleceğe temiz bir dünya bırakmaya,

gayret ediyoruz.

Etik değerlerimiz ve davranış kurallarımız dahilinde tüm paydaşlarımızla yakın bir ilişki sürdürürüz. Etkili bir tedarikçi geliştirme programı sayesinde, istikrarlı bir şekilde yüksek düzeyde hizmet ve ürün aldığımızdan emin oluruz.

Zamanında ve doğru miktarda kaliteli hizmet ve ürün teslim etmenin hem harici hem de dahili olarak etkili iletişim ve uygun bir planlama metodolojisi ile gerçekleşebileceğine inanırız.

Teknolojik gelişmeleri ve yeni müşteri taleplerini en üst seviyede karşılayabilmek için  Ar-Ge merkezimizden ve en gelişmiş teknolojiye sahip makine parkımızdan faydalanırız.

Çalışanlarımızı, müşterilerimizi, tedarikçilerimizi, ziyaretçilerimizi ve toplumu güvende tutmaya yardımcı kurallar ve prosedürlerle şekillenmiş “Sağlık ve Güvenlik” politikalarımızı uygularız.

Yıllık olarak Kalite Yönetim Sistemimizin etkinliğini değerlendirmek üzere Yönetim Gözden Geçirme toplantıları düzenler ve gerektiğinde revize ederiz.