TANK TEMİZLİK İŞLERİ

 Rafineriler, şeker fabrikaları, salça fabrikaları, çimento fabrikaları, demir fabrikalarında bulunan her tipte eşanjörlerin ve havalı soğutucuları uygun son teknoloji ve kimyasallarla temizliklerini büyük bir titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Tank temizliğinde yenilikçi ve güvenilir çözümler

Rafinerilerde, dolum tesislerinde, kara yollarında ve çeşitli sanayi kuruluşlarında bulunan her türlü petrol türevi ürünlerin, kimyasal ürün ve atıkların stoklandığı tankların kaba ve ince temizliklerini çağın ileri teknolojisini kullanarak gerçekleştiriyoruz.

Rafinerilerde, dolum tesislerinde, kara yollarında ve çeşitli sanayi kuruluşlarında bulunan her türlü petrol türevi ürünlerin, kimyasal ürün ve atıkların stoklandığı tankların kaba ve ince temizliklerini çağın ileri teknolojisini kullanarak gerçekleştiriyoruz.

Ekopet Enerji A.Ş., Türkiye genelindeki işletmeler için atık hidrokarbon toplama ve bertarafı sağlamaktadır. Atık hidrokarbonun bertarafı, hidrokarbon tipine ve miktarına bağlıdır.

Toplayabileceğimiz bazı hidrokarbonlar:

  • Dizel, Beyaz Dizel
  • Kırmızı Dizel, Gaz Yağı
  • Kerosen, Kero
  • Isıtma Yağı
  • Jeneratör yakıt, endüstriyel yakıt, ticari yakıt

Ekopet Enerji A.Ş.’nin atık yönetimi hızlı ve verimlidir. Atık yönetimi konusunda oldukça uzmanlaşmış bir kadromuz bulunmaktadır ve fiyatlarımız her zaman rekabetçidir.

 

Hangi yakıt tankı temizleme hizmetleri sizin için uygundur?

 

Yapmanız gereken tek şey temsilcimizle temasa geçip temizlemek istediğiniz depolama tankı tipi hakkında bilgilendirmektir . Sonraki adımlar hakkında size detaylı bir geri dönüş olacaktır.

Dolu bir tank temizliğine geçmeden önce iyileştirici seçenekleri tam olarak bilmeniz de aynı derecede önemlidir.

Bunun nedeni, tankınızdaki kirli yakıtla uğraşıyorsanız, bir tank temizliği ile devam etmeden önce bu konunun tüm yönleriyle incelenmesi gerektiğidir.

Bu ne anlama geliyor?


Basitçe söylemek gerekirse, herhangi bir adım atmadan önce tank içeriğindeki malzemeyi test ettirmeniz gerekir. Hidrokarbon laboratuvarımız bu hizmet hakkında size ücretsiz servis sağlayacaktır.

Ardından, hidrokarbon test raporunuzun sonucuna bağlı olarak, hidrokarbonunuzu ve tankınızı nasıl temizleyeceğiniz konusunda size tavsiyelerde bulunuruz.

Bununla birlikte, hidrokarbonunuzda çok miktarda tortu veya su varsa, çok kirlenmiş olması daha olasıdır. Bu durumda, tam tank temizliği gerekebilir.

Manuel veya otomatik insansız tank temizliği sistemlerimizle 7/24 hizmet verebiliriz.

Sonuç olarak, sizin için gerekli tank temizleme hizmeti türü, hidrokarbonunuzun özelliklerine ve tankınızın koşullarına bağlıdır.

Ekopet Enerji A.Ş.’yi seçerek, size en uygun çözümü önereceğimizden emin olabilirsiniz. Hem maliyet, hem güvenlik ve hem de genel verimliliği dikkate alarak size hizmet vermekten mutluluk duyacağız.